Kurallar ve Koşullar

www.konusakonusa.org sitesinin amacı dünyanın farkı köşelerindeki akademisyenler ve konusundaki uzman kişiler ile yapılan söyleşileri yayınlamak. Bu sitede yayınlanan haber ve yazıların paylaşılması, tartışılması ve akademik alandaki diğer çalışmalarda kullanılması, toplumdaki bilgi akışına katkıda bulunacaktır. Ancak bunu yaparken sitede yayımlanan söyleşi, haber, yazı ve görsellerin sahiplerine, onların emeklerine saygılı olmak şarttır. Bu, sağlıklı bir toplumsal üretim sürecinin inşasının da olmazsa olmazdır. Bu nedenle bu sitenin kullanımı ve sitede yayınlanan eserlerin paylaşımı sırasında aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi rica olunur:

1- www.konusakonusa.org internet sitesinde yer alan söyleşi ve yazıların tüm hakları yazarlarına aittir. Sitenin içeriği önceden izin almaksızın  kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dağıtılamaz, başka internet sitelerinde metin olarak yayımlanamaz. Sitede yer alan bilgi, belge ve yazılardan ancak akademik atıf usullerine uyularak yararlanılabilir.

2- www.konusakonusa.org harici link üzerinden erişilen sitelerin içeriğinden, bu sitelerde meydana gelebilecek değişikliklerden ve bu sitelerin gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s